خانه نوآوری

در این بخش از مقالات خانه هوشمند با عنوان خانه نوآوری را شرکت InsiDesign به عنوان یک نمایشگاه برای فروشندگان برتر تجهیزات ساختمانی کشور ساخته است . این خانه بنایی لوکس با مساحت ۱۱۰۰۰ فوت مربع و به سبک اروپایی است که بر زمینی با مساحت ۵/۲ هکتار در ایالت جورجیای آمریکا ساخته شده است. خانه نوآوری دارای ۶ اتاق خواب و ۹ حمام است که با مبلمانی بسیار شیک تکمیل شده است. گروه طراحی همه چیز این خانه را – از تجهیزات روشنایی گرفته تا تابلوهای نفیس- با معیار دوام، خلاقانه بودن و زیبایی گلچین کرده است. یکی از این موارد انتخابی، خانه هوشمند Control4 است.

محصولات Control4 در سرتاسر خانه نوآوری به کار رفته اند تا تجربه بی نقصی از یک خانه هوشمند با فناوری سطح بالا را فراهم آورند، مثلا اتاق موسیقی، اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق پخش مدیا که همگی هوشمند شده اند. اتاق پخش مدیا بسیار هیجان انگیز است.

خانه هوشمندشبیه ساز بازی گلف، یک میز پینگ پنگ و یک پرده نمایش بزرگ از این اتاق مکانی بی نقص برای بازی و تماشای فیلم ساخته است. چندتایی کنترلر مرکزی HC-250، قدرتمندترین کنترلر Control4 یعنیHC-800، صفحات لمسی دیواری و قابل حمل به همراه دستگاه پخش صوت و قفل های هوشمند و بسیاری محصولات دیگر همگی کمک کرده اند تا روش های کنترل ساده ای را خلق کنند که از طراحی زیبا و صمیمی خانه ذره ای کم نکند.

روزانه شاهد وسایل مختلفی هستیم که به سیستم Control4 خانه هوشمند اضافه می شوند. اما یکی از جالب ترین آنها، پیانوی بزرگ Yamaha در خانه نوآوری است. این پیانو به اسپیکرهای سراسر خانه متصل شده است. با استفاده از رابط کاربری Apple TV و Control4 شما می توانید، زمانی که پیانو نواخته می شود شاهد پخش زنده کنسرت در خانه باشید. این ویژگی به طور خاص برای طرفداران موسیقی بسیار جذاب است.

در این خانه کامپیوتر، تلویزیون ها، موسیقی، نورپردازی، سیستم های امنیتی و گرمایش و سرمایش همه با هم کار می کنند.

ساده، یکپارچه و پنهان از دید.

قفل های هوشمند و سیستم مکالمه تصویری این قابلیت را فراهم می کند که با فشار یک دکمه به مهمان ها خوش آمد بگویید. نورپردازی، سیستم های امنیتی و دوربین های نظارتی این امکان را می آفرینند که از هر نقطه ای که هستید با کمک تلفن هوشمندتان نظارت کاملی بر خانه هوشمند خود داشته باشید.

شاید اشتباه نباشد اگر بگوییم خانه نوآوری به معنای واقعی، خانه ای رویایی است. C-250یی کنترلر مرکزی ز این اتاق مکانی بی نقص برای بازی و تماشای فیلم ساخته است.ناوری سطح بالا را فراهم آورند.م های ساخت خانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *