نماینده فنی خانه هوشمند Control4

در این بخش از آموزش خانه هوشمند با عنوان چرا نصب سیستم Control4 به نماینده فنی نیاز دارم؟  در پلان با ما همراه باشید .

امروزه برخی از وسایل نظیر ترموستات یا وسایل صوتی تصویری هستند که با اپلیکیشن‌های موبایل یا آیپد قابل کنترل هستند. ممکن است از خودتان بپرسید: “چرا برای خانه هوشمند به نماینده فنی نیاز داریم” هدف از تولید این وسایل عموما این است که خودتان کارها را انجام دهید به علاوه این ابزارها به شما امکان می‌دهند بتوانید یک ارتباط سریع و بی سیم از طریق موبایل یا آیپدتان با آن برقرار کنید.

چرا نصب سیستم Control4 به نماینده فنی نیاز دارم؟

شرکت‌های سازنده گوشی‌های موبایل و آیپد هر چه بیشتر خود را با اپلیکیشن‌های این وسایل هماهنگ می کنند. شرکت‌های سازنده تجهیزات امنیتی نیز در تبلیغاتشان بر قابلیت کنترل تجهیزات، تاکید می‌نمایند.

خانه هوشمنداما این محصولات از لحاظ عملکرد و انعطاف پذیری بسیار محدود عمل می‌کنند. معمولاً پس از چندی مشتریان در می‌یابند که انتظارشان از یک سیستم هوشمند خیلی بیشتر از این‌هاست. چیزی که مشتریان می‌خواهند، کنترل روشنایی، دیدن تصویر دوربین‌های امنیتی، قفل درهای اتوماتیک، ارتباط صوتی تصویری اتاق به اتاق و دیگر عملکردهایی است که باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود.

همه این‌ها بدون حضور یک متخصص هوشمندسازی به راحتی فراهم نمی‌شود.

مهمترین چیزی که نمایندگان حرفه ای Control4 وارد زندگی ما می کنند، آگاهی است. یک نماینده خوب تغییر سبک زندگی را به مشتریان آموزش می دهد. آنها به مشتریان کمک می‌کنند که مناسب ترین گزینه برای زندگی خود را بیابند. بهترین نماینده کسی است که بیشتر از اینکه با شما از سخت افزار (کنترلرها و ماتریکس سوییچ‌ها) صحبت کند درباره سبک زندگی مناسب شما و خانواده شما گفتگو نماید و دریابد که چه چیزهایی برای شما مهمتر است. آیا می خواهید موسیقی در سرتاسر خانه تان پخش شود؟ آیا می خواهید اگر بعد از مدرسه درِ‌خانه باز ماند به شما خبر داده شود؟ آیا می‌خواهید به جای اینکه به یک خانه تاریک وارد شوید چراغ‌های مورد نظرتان هنگام ورود به خانه روشن شوند؟

خانه هوشمند

یک نماینده مجرب و شایسته، به شما کمک می کند که بهترین گزینه را برای سبک زندگی خود پیدا کنید. سپس اطمینان حاصل می‌کند که تجهیزات به طور کامل دقیق نصب شده اند و همانطور که شما می خواهید عمل می‌کنند. هرگاه نیازهای شما تغییر کرد یا امکانات جدید به سیستم اضافه شد یا اینکه خواستید وسیله جدیدی را به سیستم خود اضافه کنید، آن‌ها هم شما را از امکانات جدید سیستم با خبر نموده و به روز می نمایند و هم از انعطاف پذیری سیستم Control4 در جهت تغییر نیازهای شما بهره می‌برند.

نماینده Control4، از درک مفاهیم اولیه گرفته تا نصب و راه‌اندازی تجهیزات، و توسعه و بهبود سیستم بر حسب تغییر نیاز شما، همیشه در کنارتان خواهد بود. این چیزی است که از یک خانه هوشمند واقعی انتظار داریم. برای پیدا کردن نزدیک ترین نماینده به خودتان می توانید با ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *