کنترل هوشمند موسیقی

کنترل هوشمند روشنایی

کنترل هوشمند روشنایی

کنترل هوشمند موسیقی

کنترل هوشمند موسیقی

کنترل هوشمند تلویزیون

کنترل هوشمند پرده ها

کنترل هوشمند امنیت

کنترل هوشمند امنیت

کنترل هوشمند دما

کنترل هوشمند دما

سیستم موسیقی هوشمند Control4 از مجموعه ای از تجهیزات تشکیل شده که با کمک آن ها شما می توانید موسیقی با کیفیت را در سراسر خانه و یا تنها در یکی از اتاق ها به انتخاب خودتان پخش کنید.

با کمک این سیستم می توانید همه آلبوم های موسیقی موجود در خانه را بر روی یک حافظه مرکزی قرار داده و آن را در سراسر خانه به اشتراک بگذارید، می توانید آن ها را بر اساس نوع آلبوم، خواننده و ژانر طبقه بندی کرده و جلد آلبوم ها را بر روی تلویزیون یا صفحات لمسی به نمایش بگذارید. می توانید همزمان موسیقی های مختلف را در فضاهای متعدد پخش کنید یا از سیستم پخش موسیقی در سناریو های مختلف استفاده کنید (مثلا سناریوی بیدار شدن از خواب، زمان صرف شام، ورود مهمان و …). امکان پخش آهنگ های ذخیره شده در موبایل و تبلت در خانه هوشمند یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سیستم پخش موسیقی هوشمند Control4 است.

دستگاه پخش صوت دیجیتال / Speaker Point

با کمک دستگاه پخش صوت دیجیتال Control4 می توانید در دو فضای متفاوت خانه هوشمند موسیقی با کیفیت پخش کنید. این دستگاه به صورت با سیم (Ethernet) و بدون سیم (WiFi) موجود است.

 دستگاه پخش صوت از موبایل و تبلت / Wireless Music Bridge

این دستگاه فوق العاده راهی ساده برای پخش آهنگ های ذخیره شده در موبایل، تبلت یا کامپیوتر در خانه هوشمند Control4 در اختیار ساکنان قرار می دهد. شما می توانید به صورت بی سیم هم به مجموعه موسیقی خودتان دسترسی داشته باشید و هم از طریق سرویس های آنلاین پخش موسیقی Spotify و Pandora در خانه هوشمند Control4 موسیقی پخش کنید. این دستگاه بسیار کاربردی از تکنولوژی های AirPlay، DLNA و Bluetooth پشتیبانی می کند و قابل اتصال به تقریبا همه انواع گوشی های هوشمند، تبلت ها یا کامپیوتر هاست.

دستگاه تقویت کننده صوتی / Amplifiers and Receivers

این دسته از دستگاه های تقویت کننده و توزیع صوت Control4 امکان پخش صوت با کیفیت و حرفه ای را تا حداکثر ۸ فضای مجزا فراهم می کنند. با کمک این دستگاه ها بدون در نظر گرفتن ابعاد خانه، شما از داشتن سیستم صوتی پر قدرت و با کیفیت لذت می برید. قابلیت عیب یابی خودکار این دستگاه ها آمپلی فایر و اسپیکرهای متصل به آن را از آسیب حفظ می کند. این دستگاه ها در هنگام عدم استفاده، در حالت آماده به کار قرار گرفته و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند.