سبد گسترده محصولات Control4

در زمان تهیه این مقاله توسط تیم تولید محتوا شرکت پلان، راه حل های Control4 با نزدیک به ۱۴۰۰۰ دستگاه از برندهای معتبر و درجه یک دیگر کار می کنند. این سبد گسترده محصولات به سرعت در حال رشد است. بنابراین می توانید بر روی سیستم Control4 خود کنترل همه تجهیزات IoT را که ارائه می شود، داشته باشید.

زندگی وقتی همه چیز با هم کار کند بهتر و کارآمدتر است. در همین راستا خانه هوشمند Control4 هم می تواند یک اکو سیستم استثنایی و کارآمد را اجرا کند.

 تنوع گسترده محصولات Control4

در این سبد محصولات Control4 شما نه تنها کنترل وسیله های خانه تان را در اختیار دارید، بلکه به سرویس های اینترنتی نیز دسترسی هوشمندانه دارید. مانند سرویس های پخش موسیقی و فیلم، که می توانند به صورت یک Application روی موبایل شما باشند. همینطور برنامه های پیش بینی آب و هوا که به تنظیم سیستم تهویه مطبوع منزل تان کمک می کند.

تنوع گسترده محصولات Control4

شرکت Control4 مجموعه ای از محصولات مختلف را تولید کرده است. در بخش روشنایی ، انواع محصول های سوئیچ و دیمر با پروتکل های با سیم و بی سیم ، می توانند هر پروژه ای را هوشمند کنند. در هیچ برند دیگری این همه تنوع محصول فقط در بخش روشنایی دیده نمی شود. ماژول های تابلویی با پروتکل های اترنت, RS485 , RS232 و ماژول های پشت کلید از طریق پروتکل های Zigbee , RS485 و کلیدهای روشنایی تک پل و دو پل از طریق پروتکل Zigbee توانسته اند تمام مخاطب ها با سلایق مختلف را راضی کنند.

 سبد گسترده محصولات CONTROL4

در بخش تهویه مطبوع ، انواع راه حل های کنترلی برای تمام سیستم های سرمایشی و گرمایشی را داریم. کنترل کولر آبی که در هیچ کشور پیشرفته ای وجود ندارد هم از طریق Control4 امکان پذیر است. همچنین کنترل کامل پنل های اسپلیت و VRF و VRV را می توانید به راحتی و با کم ترین هزینه در خانه هوشمند Control4 داشته باشید.

در بخش موسیقی ، انواع سیستم های پخش صدا ، تقویت صدا ، ماتریس صدا و اسپیکر را در اختیار دارید. همچنین برندهای Triad, Yamaha , TruAudio , Leaf از شرکاء تجاری Control4 در این بخش محسوب می شوند. سایر برندهای معتبر نیز از طریق پروتکل شبکه می توانند به اکو سیستم خانه هوشمند Control4 مرتبط شوند.

 همکاران تجاری Control4

احترام به سلیقه مشتری در انتخاب محصولات third party

ما به مشتریان خود حق انتخاب بهترین محصولات را از سبد گسترده Control4 در سیستم هوشمندشان می دهیم. ما با برندها و محصولات پیشرو در جهان شریک هستیم. بنابراین مهم نیست که چه دستگاه ها یا سیستم هایی در خانه شما هستند؛ احتمال بسیاری وجود دارد که Control4 بتواند آنها را کنترل و مدیریت کند. از تجهیزات استخر گرفته تا ترموستات فن کوئل ها ، درب ورود عابر گرفته تا درب های پارکینگ ، سرگرمی های صوتی و تصویری تا سیستم های امنیتی و تقریباً هر چیزی که در خانه وجود دارد. زمینه فعالیت ما و تعهد به افزودن قابلیت همکاری با خانه هوشمند ، بیشترین آزادی دسترسی را در انتخاب محصولات مختلف به شما می دهد.

محصولات third party کنترل 4

زیبایی واقعی خانه هوشمند Control4 این است که منحصر به فرد با شیوه زندگی شما برنامه ریزی شده است و متناسب با شیوه زندگی اعضای خانواده شما ، زندگی را کمی راحت تر و بسیار لذت بخش تر می کند.

قابلیت همکاری ما با سایر برندهای محبوب تان ، سهولت را برای نماینده Control4 فراهم می کند تا دستگاه ها و سیستم های مورد علاقه خود را در مجموعه خانه های هوشمند خود وارد کنید تا این تجربه بسیار شیرین را داشته باشید.

توانایی استفاده از تمامی محصولات هوشمند دنیا

برای اولین بار در صنعت خانه هوشمند، امکان استفاده از سایر محصولات هوشمند از طریق پروتکل های مختلف در اکو سیستم تمام هوشمند Control4 فراهم شده است. اینکه دوست داشته باشید از کلیدهای ترموستاتیک KNX در خانه تان استفاده کنید و لذت یک سینمای خانگی هوشمند را داشته باشید و از قفل های درب Yale برای امنیت تردد استفاده کنید ، فقط و فقط با Control4 محقق می شود.

Control4 با تمام پروتکل های استاندارد و نیمه استاندارد صنعت هوشمندسازی ساختمان سازگار است. البته که اولویت با استفاده از پروتکل ها و محصولات استاندارد است. اما محصولات مختلفی در سبد محصولات Control4 قابل استفاده هستند که محبوب ترین این پروتکل ها عبارتند از KNX , Z-Wave , RS485 , WiFi , Ethernet , Zigbee

محصولات جانبی خانه هوشمند کنترل ۴

رشد چمشگیر محصولات IoT

در کنار پروتکل های هوشمندسازی سازگار با Control4 ، تمام مشتریان ما می توانند از محصولات اینترنت اشیاء نیز استفاده کنند. بستر WiFi و Ethernet امکان اضافه کردن هر وسیله ای را به هوشمندسازی فراهم کرده است. امروزه تمام دستگاه هایی که با تکنواوژی های کاربری خانگی ساخته می شوند ، قابلیت کنترل از طریق Application های موبایل را دارند.

Control4 با شرکت های خودروسازی برای یکپارچه کردن سیستم هوشمند خانگی همکاری دارد تا با نصب Application خانه هوشمند Control4 بر روی سیستم کامپیوتری خودروها ، از رفت و آمد مشتری ها برای اجرای سناریوهای امنیتی ، سرمایش-گرمایش و روشنایی استفاده کند.

تعهد ما ، ساختن یک خانه تمام هوشمند است.

 اینترنت اشیاء و خانه هوشمند Control4

ما متعهد به استفاده حداکثری از ظرفیت های تمام محصولات خانه شما هستیم. از سرویس های موسیقی گرفته تا موتورهای پرده برقی و قفل ها و دوربین های امنیتی ، تجهیزات پخش فیلم و موسیقی و اندازه گیری مصرف انرژی. اینکه سیستم هوشمند بتواند با دریافت اطلاعات GPS گوشی موبایل مالک از خروج مشتری از خانه آگاه شود، یک اتفاق برای اجرای تمام سناریوهای خروج است و یا وقتی فرزندتان رمز ورود به منزل را می زند ، روی گوشی موبایل والدین یک پیامک اعلان ارسال شود و آنها با اطمینان خاطر از حضور فرزندشان در خانه امن هوشمند ، ثانیه ها را سپری کنند.

Control4 یک اکو سیستم جامع؛ یک دست صدا ندارد!

شما نمی توانید به تنهایی همه این محصولات هوشمند را بسازید. داشتن یک اکو سیستم هوشمند نیازمند همکاری با همه مجموعه های تأثیرگذار در این صنعت است. برای همین است که Control4 ترموستات های خود را از شرکت Aprilair تهیه می کند و ریموت های نسل جدید Control4 ساخته شرکت معتبر Neeo هستند. همچنین بهترین سیستم های امنیتی دنیا را در سبد محصولات امنیتی Control4 مشاهده می کنید. برندهای محبوبی همچون Yale , Kwikset , DSC , Honeywell از این نمونه هستند.

چگونه از سازگار بودن محصولات با Control4 مطلع شویم؟

صفحه ای در سایت Control4 با عنوان Control4 Driver Search برای اطلاع مشتریان خانه هوشمند Control4 از سبد محصولات گسترده این اکو سیستم، طراحی شده است. در این سایت شما می توانید برندهای مورد تأیید Control4 را مشاهده کنید که عموماً در حوزه سینمای خانگی هستند. تعداد بیشماری از سایر محصولات از طریق نماینده های Control4 به اکو سیستم خانه هوشمند مرتبط شده اند و در این سایت اطلاعات آنها وجود ندارد. بنابراین برای اطمینان از سازگار بودن هر وسیله با خانه هوشمند Control4 حتماً با نماینده معتبر این برند (شرکت پلان) تماس بگیرید.

اشتراک گذاری محتوا این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *