خانه هوشمند Control4 ریموت جدید Neeo را به بازار عرضه کرد

Neeo؛ ریموت جدید Control4 با همراه کردن طراحی سوئیسی و پلتفرم جدید خانه هوشمند Control4 یعنی OS3، ریموت کنترلی را معرفی کرده که هم صفحه لمسی دارد و هم دکمه های معمولی و در عین حال نیاز به برنامه نویسی هم ندارد.

وقتی Control4 کمپانی از هم پاشیده تولید ریموت کنترل را در فوریه ۲۰۱۹ به مبلغ ۱۱ میلیون دلار خرید، بسیاری متعجب بودند که چرا؟ حالا می دانیم چرا.
Control4 در ماه می امسال راه اندازی ریموت Neeo را اعلام کرد. Neeo یک ریموت با صفحه لمسی است که امکان کنترل کامل ابزارهای سرگرمی خانه از طریق پلتفرم OS 3 در خانه هوشمند Control4 را فراهم می کند.

ریموت Neeo

Neeo یک ریموت راحت و بصری برای پلتفرم OS3 در خانه هوشمند Control4 است که امکان دسترسی سریع به علاقمندی هایی مثل سرویس های آنلاین پخش موسیقی، کانال های تلویزیونی پربازدید، بلندی صدای اتاق یا کل خانه و … را به صاحبخانه ها می دهد. Neeo اولین ریموت دستی Control4 است که همزمان هم صفحه لمسی دارد و هم دکمه های معمولی.

یک خانه هوشمند و مدرن به دستگاه ساده ای نیاز دارد تا پخش فیلم را شروع کند، لیست پخش را انتخاب کند یا در را قفل کند. Neeo به طرز ماهرانه ای زیبا و همگام با Control4 طراحی شده است. این ریموت همچنین ساده ترین راه برای خانواده است تا از ابزارهای سرگرمی در خانه لذت ببرند.

Neeo یک ریموت با طراحی مهندسی

ریموت Neeo توسط مهندسان سوئیسی طراحی شده است. این ریموت از آلومینیوم ماشین کاری شده ساخته شده تا از صفحه لمسی لبه به لبه آن محافظت کند و دستگاه از دوام بیشتری برخوردار باشد. طبق اعلام کمپانی Neeo، ریموت بسیار خوش دستی است. تصاویر و آیکون ها، روی ال سی دی با کیفیت ۳ اینچی آن شفاف و با کیفیت است که کار کردن با آن را سرعت می بخشد. Neeo در رنگ های نقره ای و مشکی موجود است و پایه شارژر کوچکی دارد. Neeo با یک بار شارژ تا ۵ روز کار می کند.

ریموت Neeo خانه هوشمند Control4

Neeo به طور خاص برای هماهنگی و مدیریت خانه هوشمند مدرن طراحی شده است. خانه هوشمند Control4 دستگاه های مختلف را از برند های معتبر یکپارچه می کند، آنها را برای سادگی به هم متصل می کند و یک رابط دستی و مبتنی بر صدا و لمس را برای کل خانه فراهم می کند. اعضای خانواده در یک خانه هوشمند Control4 تقریباً از هر دستگاه الکترونیکی خانه، نمایی در یک نگاه دارند، بعلاوه گزینه های کنترلی متنوعی مثل کنترل صوتی با الکسا و دستیار صوتی گوگل، اپلیکیشن Control4، صفحه لمسی، تصویر روی صفحه تلویزیون و ریموت Neeo.

این ریموت نیاز به برنامه نویسی ندارد. نمایندگی ها می توانند آن را به سادگی به مشتری هایشان بدهند. تا زمانی که خانه مجهز به کنترل کننده های نسل جدید است و از پلتفرم OS3 بهره می برد، صاحبخانه ها تنها لازم است رمز اینترنت خانه را وارد کنند و همین به تنهایی کافیست.
همه چیز درباره حذف پیچیدگی است. از آنجایی که مشتری ها عموما از پیچیدگی سیستم های هوشمند شکایت دارند، Control4 تلاش کرده تا یک رابط کاربری سریع ، ساده و همه کاره را عرضه کند.

به عنوان کلام آخر، ریموت Neeo؛ یک ریموت قدرتمند، بسیار زیبا و با کاربری آسان است.

این ویدئو به معرفی ریموت کنترل Neeo پرداخته و شما را با جدیدترین و زیباترین روش برای کنترل خانه هوشمند آشنا می کند

اشتراک گذاری محتوا این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *