رونمایی از سیستم جدید نورپردازی خانه هوشمند Control4

سیستم جدیدی که نورپردازی ضروری را به سیستم نورپردازی بی سیم Control4 اضافه می کند.

سیستم نورپردازی ضروری که نصب ساده ای دارد؛ یک دیمر، سوئیچ، صفحه کلید و دو مدل پریز هوشمند را به سیستم هوشمند اضافه می کند. Control4 از افزودن نورپردازی ضروری برای توسعه بخش نورپردازی هوشمند بی سیم معروفش برای نمایندگی های آمریکای جنوبی خبر داد.

این سیستم نورپردازی جدید فقط شامل ویژگی های ضروری و اولیه خانه هوشمند است، که این سیستم را برای پروژه های بسیار کوچک Control4 هم به صرفه می کند. برای مشتری هایی که به طور معمول فقط برای فضاهای اصلی مثل اتاق نشیمن، غذاخوری یا سینمای خانگی بودجه اختصاص می دهند، سیستم نورپردازی ضروری اضافه کردن فضاهای بیشتری مثل حمام، سرویس های بهداشتی، اتاق لباسشویی، گاراژ و … را به صرفه تر می کند.

نورپردازی ضروری Control4

این سیستم قابلیت اضافه کردن نورپردازی و روشنایی هوشمند را به هر پروژه ای امکان پذیر می کند. به صرفه بودن سیستم نورپردازی ضروری Control4 موجب انعطاف پذیری شده و صاحبخانه های بیشتری را به استفاده از نورپردازی هوشمند ترغیب می کند.

نورپردازی هوشمند به کیفیت تجربه هوشمند می افزاید اما حتی گاهی پروژه های بزرگ هم از هوشمند کردن نورپردازی فضاهای فرعی مثل کمد ها، زیرزمین و سرویس های بهداشتی صرف نظر می کنند تا در هزینه ها صرفه جویی کرده باشند. بیشتر کسانی که خانه هوشمند Control4 دارند به محض استفاده از سیستم هوشمند تمایل پیدا می کنند تا نورپردازی هوشمند را به سرتاسر خانه گسترش دهند.

نورپردازی ضروری Control4

سیستم نورپردازی ضروری به راه حل های موجود نورپردازی هوشمند اضافه می شود تا یک سیستم جامع نورپردازی هوشمند را با قیمت مناسب برای همه فراهم کند. این سیستم همچنین متخصصان را قادر می سازد تا با سیستم موجودِ روشنایی بی سیم Control4 و سیستم روشنایی متمرکز Control4، برای رفع نیازهای هر پروژه، ترکیب و مطابقت داشته باشند.

این سیستم برای خانه های از پیش ساخته شده و خانه های جدید عالیست، یک نصاب حرفه ای به راحتی می تواند لامپ های معمولی را با مدل های جدیدی مثل دیمر، سوئیچ و صفحه کلیدهای هوشمند جایگزین کند، یا صاحبخانه ها به سادگی می توانند بعضی لامپ ها یا دستگاه هایی که با پریز کار می کنند را به کمک دیمرها و سویچ های پریزی جدید، هوشمند کنند. همه محصولات این سیستم نورپردازی ضروری، قابل برنامه ریزی در Composer هستند و یک ال ای دی آبی تکی هم دارند.

نورپردازی ضروری Control4

سیستم نورپردازی ضروری Control4 برای ساده کردن نصب سریع و آسان طراحی شده است و نیازی به آموزش الکتریکی خاصی ندارد. دیمرها و سوئیچ در این سیستم می توانند با یک ترمینال ساده سیم کشی شوند. رنگ صفحه این محصولات هم به رنگ سایر کلیدها و دیمرهای Control4 موجود است و هم در مدل جدید و مدرن بدون پیچ. این دیمرها و سوئیچ های جدید یک نقطه آغاز جدید برای روشنایی هوشمند هستند و یک راه حل به صرفه برای اضافه کردن ویژگی های روشنایی هوشمند به پروژه های کوچک تر، هتل های هوشمند و ساختمان های هوشمند تجاری ارائه می کنند.

اشتراک گذاری محتوا این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *