مجموعه تهران دیزاین سنتر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ به صورت تخصصی آغاز کرده است. خدمات این مجموعه در زمینه طراحی داخلی و معماری است. در طی این سال‌ها پروژه‌های متعدد و با کاربری‌های مختلف طراحی و اجرا کرده‌اند. پروژه‌های مختلفی نظیر پروژه تجاری، اداری، مسکونی و ویلایی / طراحی فضای کار / طراحی و تولید مبلمان اداری / طراحی و اجرای مجتمع‌های اقامتی و انجام فعالیت‌های بازرگانی.

شرکت تهران دیزاین سنتر در راستای افزایش خدمت رسانی به مشتریان خود، قدم دیگری برداشته و در کنار خدمات طراحی داخلی و معماری، هوشمند سازی ساختمان را نیز اضافه کرده است. مدیران این شرکت کیفیت محصولات و نوآوری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و با شرکت پلان در زمینه هوشمندسازی پروژه‌های خود قرارداد همکاری امضاء کرده‌اند.

هم اکنون دفتر کار مجموعه تهران دیزاین سنتر به سیستم هوشمند Control4 مجهز شده و علاقه مندان می توانند ضمن بهره‌مندی از خدمات طراحی داخلی، یک خانه هوشمند واقعی را از نزدیک ببینند.

مشتریشرکت تهران دیزاین سنتر
امکانات شاخص پروژه :کنترل هوشمند تلویزیون، پخش موسیقی هوشمند، کنترل پرده به صورت هوشمند، مجهز به سیستم روشنایی هوشمند، امکان پخش فیلم دیجیتال تبلیغاتی، مدیریت و کنترل کامل تجهیزات هوشمند شوروم با استفاده از اپلیکیشن و ریموت هوشمند Contrtol4
مجری :شرکت پلان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *