حسن انجام کار

ما هر پروژه ای را دوبار شروع می کنیم!

یک بار – همانطور که می توانید حدس بزنید- وقتی با شما به توافق می رسیم و خانه ی هوشمند را برای پروژه ی شما اجرا میکنیم و بار دیگر همان چیزی ست که در آن به دنبال رضایت شما هستیم.

ما هر پروژه ای را با تمام کردنش، تازه شروع می کنیم.

رضایت مندی مشتریان برای پلان جدی ترین هدف کوتاه مدت و بلند مدت است.

ما اینجاییم تا رقابت کنیم، اما نه با دیگران! متاسفیم که دیگران را ناامید می کنیم اما بازی مدتهاست عوض شده است .

ما هر روز با خودمان رقابت میکنیم. هر روز در آزمون رضایت مندی شما با خودمان خلوت میکنیم و این زمین بازی جدید را هر روز بررسی میکنیم تا هر روز بهترین بازیکن میدان رضایت شما باشیم.

خدمات و پشتیبانی شرکت پلان تلاشی ست برای هر چه بهتر بازی کردن در میدانی که شما مشتری محترم «داور، ناظر و رئیس» آن هستید.

گواهی نامه های زیر تنها نمونه هایی ست از آنچه پلان به آن افتخار می کند.

ما واقعا به رضایت شما افتخار میکنیم و جای تعجب ندارد اگر این گواهینامه ها برای ما ارزشمندترین گواهی باشد. جای تعجب ندارد که ما دستخط های زیبای شما را قاب می کنیم و به عنوان مدال افتخار پلان به در و دیوار سازمان وصل میکنیم. این کار را میکنیم تا یادمان نرود که ما هر روز در آزمون رضایت مندی شما شرکت میکنیم.

«مشاوره رایگان» در روزگاری که کلمات معنای خودشان را از دست داده اند برای ما معنای دیگری دارد. ما حدی برای این مشاوره قائل نیستیم. باید ما را امتحان کنید تا میزان ایمان ما به این کلمات را بسنجید. ما مشاوره رایگان را حق شما می دانیم. شما باید پاسخ تمام سوالاتتان درباره خانه ی هوشمند را دریافت کنید تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید .

مهندسان شرکت پلان اینگونه آموزش دیده اند. ما به ظرفیت علمی و فنی مجوعه پلان که همگی فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های ایران و جهان هستند به عنوان پلی برای درک این واقعیت نگاه میکنیم که:

«ما بدون شما هیچ چیز نیستیم!»

و خب هر جمله ی منفی می تواند جمله ای مثبت را در دل خود حمل کند. جمله ای که شما مشتری عزیز آنرا به دنیا خواهید آورد.

بله. بازی مدتهاست عوض شده است و ما می دانیم که «با شما» همه چیز هستیم. می دانیم با شما چه نیرویی داریم و با شما از تمامی بازی ها برنده بیرون می آییم.

بیخود نیست که گفتیم:

ما هر پروژه ای را دوبار شروع می کنیم!