ماموریت و چشم انداز ما

اواسط سال ۱۳۸۶ شمسی جمعی ۴ نفره از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر ایران در اتاقی کوچک گرد هم آمدند تا آرزوهایی بزرگ را پیگیری کنند و با نگاهی رو به جلو، فضا را برای فعالیت های نوینی فراهم کنند که نه تنها در ایران بلکه در جهان هم صنعتی نوپا محسوب می شد.

این جمعِ کوچک که نقطه مشترکشان جوانی، نگاه به آینده، علاقه به تکنولوژی و پیش بینی تغییرات وسیع در صنعت بود، همه انرژی خود را به کار گرفتند تا مسیری را آغاز کنند که بعد ها الگوی بسیاری از فعالان حوزه صنعت و تکنولوژی در ایران قرار گرفت. مدیران جوان و با انگیزه پلان بعد از تحقیقات بسیار و مشورت با صاحبنظران حوزه صنعت هوشمند سازی ساختمان تصمیم گرفتند تا پلان را به شکل شرکتی با فعالیت های مختلف در زمینه مهندسی و بازرگانی راهبری کنند.

مهارت های ما

_

دپارتمان خانه هوشمند پلان در همین راستا به عنوان یکی از اولین شرکت های ایرانی در زمینه هوشمندسازی ساختمان، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد.

برای فعالیت در این زمینه شرکت پلان برند آمریکایی Control4 را انتخاب کرد. Control4 خود یکی از پایه گذاران صنعت هوشمند سازی ساختمان در دنیاست و در طی سال های فعالیتش همواره یکی از سه برند برترِ دنیا بوده است.

شرکت پلان موفق شد به سرعت نمایندگی انحصاری Control4 امریکا در ایران را اخذ کند و به عنوان اولین دفتر رسمی Control4 در خاورمیانه کار خود را آغاز کند. تیم فنی و مهندسی شرکت پلان تمام آموزش های لازم را در خارج از کشور با موفقیت پشت سر گذاشت و موفق شد به عنوان تنها دفتر رسمی Control4 که اجازه ایجاد شبکه فروش و برگزاری دوره آموزشی دارد، خود را به بازار معرفی کند.

امروز شرکت پلان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف بازرگانی – مهندسی و داشتن بیش از ده نماینده فروش فعال در سراسر کشور، به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در صنعت هوشمندسازی ایران شناخته می شود.

شرکت پلان مجموعه ای از بهترین متخصصان کشور را گرد هم آورده است تا به همان اصولی که از روز اول برای خود در اتاقی کوچک تعریف کرده است، متعهد باشد.

صداقت، تعهد، تخصص و مشتری مداری مهمترین اصولی هستند که تک تک اعضای مجموعه پلان همواره خود را ملزم به رعایت آن ها می دانند و همه فعالیت های این مجموعه در این قالب تعریف می شود.

ما با هم کار می کنیم

ما اینجاییم تا به ایرانی بودن خود افتخار کنیم و اعلام کنیم شرکت پلان، آرزویی بزرگ است که به دست جوانان این سرزمین محقق شده است. ما داستان اتاق کوچک ۴ نفره را با افتخار برای فرزندانمان تعریف خواهیم کرد و «امید و تلاش» همیشه اسم رمز ما و مشتریان وفادار پلان خواهد بود

تیم ما

با اعضای تیم ما آشنا بشین...

برای داشتن خانه هوشمند آماده اید ؟