معرفی شرکت نوین اندیشان پلان

شرکت نوین اندیشان پلان جزو اولین شرکت‌های مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمندسازی ساختمان در ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. پلان با هوشمندسازی بیش از ۲۰۰ پروژه مسکونی، هتل، ادارات، مراکز تجاری، درمانی و… در متراژی بالغ بر ۶۰ هزار متر، باسابقه‌ترین شرکت هوشمندسازی در ایران است.

داستان پلان از کجا آغاز شد؟

اواسط سال ۱۳۸۶ جمعی ۴ نفره از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر ایران در اتاقی کوچک گرد هم آمدند تا آرزوهای بزرگی را پیگیری کنند و با نگاهی رو به جلو، فضا را برای فعالیت‌های نوینی که نه تنها در ایران بلکه در جهان هم نوپا بود، فراهم کنند.

این جمعِ کوچک که نقطه مشترکشان جوانی، نگاه به آینده، علاقه به تکنولوژی و پیش بینی تغییرات وسیع در صنعت بود، شرکت پلان را در حوزه هوشمندسازی ساختمان، مهندسی و بازرگانی تاسیس کردند و به این ترتیب مسیری را آغاز نمودند که بعدها الگوی بسیاری از فعالان حوزه صنعت و تکنولوژی در ایران قرار گرفت.

امروز شرکت پلان با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه‌های مختلف بازرگانی – مهندسی و با داشتن بیش از ده نماینده فروش فعال در سراسر کشور، توانسته با صداقت، تعهد، تخصص و مشتری مداری و  همچنین ارائه خدمات باکیفیت اعتماد کاملِ کارفرمایان خود را کسب نماید و در این صنعت، به یکی از پرافتخارترین شرکت‌های هوشمندسازی از نظر سطح بالای رضایت کاربران شناخته شود.

حسن انجام کار

پلان؛ اولین نماینده رسمی خانه هوشمند Control4 آمریکا در خاورمیانه

شرکت پلان برای هوشمندسازی ساختمان، برند معتبر و آمریکایی Control4 را انتخاب کرده است. برندی که خود، یکی از پایه‌گذاران صنعت هوشمند سازی ساختمان در دنیاست و از تاسیس تاکنون همواره یکی از ۳ برند برترِ دنیا بوده است.

پلان با اخذ نمایندگی انحصاری Control4 امریکا در ایران، به عنوان اولین دفتر رسمی Control4 در خاورمیانه فعالیت می‌کند. همچنین اعضای تیم فنی و مهندسی شرکت پلان تمام آموزش‌های لازم را در خارج از کشور با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. ضمنا پلان تنها شرکتی است که اجازه ایجاد شبکه فروش و برگزاری دوره آموزشی خانه هوشمندControl4  را دارد.

گواهینامه‎‌ها

مشاوره «رایگان» برای هوشمندسازی ساختمان

ساختمان شما در هر مرحله‌ای که باشد (در حال ساخت، اتمام یافته یا حتی قدیمی) متخصصان ما با هر دو روش باسیم یا بی‌سیم، می‌توانند در کمترین زمان و با کمترین تغییرات در سیستم سیم‌کشی ساختمان، بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان بیاورند. کافیست با ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنیم.

پیمایش به بالا
×

خانه هوشمند Control4

در صورت نیاز به مشاوره، از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

×