اداره هوشمند

هوشمند سازی ساختمان اداری

برای هوشمند سازی ساختمان اداری در سراسر کشور، با شرکت پلان «نماینده رسمی خانه هوشمند Control4 آمریکا در ایران» تماس بگیرید.

 • مشاوره رایگان
 • بازدید از امکانات و شوروم Control4
 • بازدید رایگان از پروژه شما
 • ارسال پیش فاکتور
 • ۱۸ ماه گارانتی
 • ۶۰ ماه خدمات پس از فروش
 • دارای نماینده فعال در بیش از ۱۰ استان

شماره تماس پشتیبانی (ساعات اداری): ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۲ و ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۶

اداره هوشمند چیست؟

در اداره هوشمند از اینترنت اشیاء (IoT)، تکنولوژی پیشرفته ارتباطاتی و هوش مصنوعی استفاده می‌شود تا منجربه بهبود کارایی کارمندان، افزایش توانمندی‌ها، بهینه‌سازی فرآیندها در خدمت رسانی به ارباب رجوع، مدیریت و امنیت بهتر ساختمان بشود.

هوشمند سازی ساختمانهای اداری شامل استفاده از ابزارها، نرم‌افزارها، فناوری‌های جدید، اتوماسیون و هوش مصنوعی به منظور داشتن یک سازمان پویا و هوشمند است.

ویدیو زیر را ببینید تا با ساختمان اداری هوشمند بهتر آشنا شوید:

 

ساختمان های اداری هوشمند Control4 چه امکاناتی دارند؟

اداره و سازمان هوشمند Control4 به گونه‌ای طراحی شده تا امکانات و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار مدیران و کارکنان این ساختمان‌ها بگذارد و کار کردن در این محیط را برایشان ساده و لذت بخش کند.

در ادامه به معرفی این موارد می‌پردازیم:

۱. کنترل یکپارچه تجهیزات ساختمان اداری

به کمک سیستم خانه هوشمند Control4 در ساختمان‌های اداری و سازمان‌ها، می‌توان سیستم روشنایی، سرمایش-گرمایش، سیستم‌های امنیتی و اطفای حریق را به صورت یکپارچه کنترل کرد. به این ترتیب بهره‌وری بیشتر کارکنان و بهینه‌سازی در مصرف انرژی اتفاق می‌افتد. این اقدامات نه‌تنها به محیط زیست کمک می‌کند بلکه هزینه‌های انرژی را نیز به شدت کاهش می‌دهد.

۲. کنترل هوشمند نور و روشنایی در ساختمان های اداری

با هوشمند کردن سیستم روشنایی و تعریف برنامه‌های از پیش تعیین شده، هم کارها آسانتر می‌شود و هم بهره‌وری انرژی که یکی از مهمترین نیازها برای ساختمان‌های اداری بزرگ است، تامین می‌شود. در سیستم هوشمند Control4 شما امکان تعریف بی‌نهایت سناریو مختلف روشنایی با زمان بندی مشخص را دارید.

مثال از سناریوهای کنترل روشنایی در ساختمان های اداری هوشمند

یکی از پرکاربردترین برنامه‌های روشنایی از پیش تعیین شده، سناریوی ورود و خروج است. به کمک این سناریو با فشردن یک دکمه توسط مسئول مربوطه، همه لامپ‌ها و روشنایی‌ها در ساعت ورود کارکنان به دفتر روشن و بعد از خروج همه کارکنان خاموش می‌شوند.

در کنار این سناریوی اصلی امکان استفاده از برنامه‌های از پیش تعیین شده‌ای مثل سناریوی اضافه کاری و سناریوی تمیزکاری هم وجود دارد. به کمک این سناریوها نور محیط کار به حدود ۶۰% کاهش پیدا می‌کند یا فقط لامپ‌های نقاط مشخصی که نیاز به تمیزکاری دارند، روشن باقی می‌ماند.

۳. مدیریت سیستم سرمایش و گرمایش در ادارات و سازمان های هوشمند

یک واحد اداری یا سازمان را در نظر بگیرید که در ساعت‌های مشخصی از روز کارکنان و مدیران در آن حضور دارند و در ساعت‌های دیگر تقریباً به طور کامل خالیست.

گرم نگه داشتن چنین فضایی در فصل‌های سرد معمولاً دردسرهای زیادی دارد و یکی از بزرگترین مشکلات ساختمان‌های اداری است؛ چرا که کنترل گرمای این محیط‌ها با روش‌های معمول، اتلاف انرژی زیادی به همراه دارد.

خانه هوشمند کنترل ۴ راه حل ساده‌ای برای این مشکل جدی دارد. با نصب ترموستات‌های هوشمند در بخش‌های مختلف ساختمان و تعریف یک سناریوی مناسب بعد از خروج کارکنان از ساختمان، دمای ساختمان کاهش می‌یابد اما سیستم گرمایش خاموش نمی‌شود و مدتی قبل از ورود کارکنان دما افزایش می‌یابد تا هنگام ورود دمای ساختمان مناسب باشد.

تجربه ما نشان داده که استفاده از این سیستم تاثیر بسیار زیادی در بهره وری مصرف انرژی ساختمان و صرفه جویی در هزینه‌ها دارد. همچنین در سیستم دمای هوشمند control4 شما امکان تعریف سناریوهای مختلف دما با زمان بندی مشخص در اتاق‌های مختلف را دارید.

۴. کنترل هوشمند پرده‌ها در ساختمان اداری

در واحدهای اداری، تابش نور آفتاب از پنجره‌ها به ویژه در ساعات بعد از ظهرِ فصول گرم، باعث ایجاد پدیده‌ی اثر گلخانه‌ای و افزایش دمای محیط می‌شود. به کمک سیستم هوشمند Control4 همه پرده‌های روبه آفتاب در ساعت مشخصی بسته شده و صرفه جویی بسیاری در مصرف انرژی برای کاهش دمای محیط اتفاق می‌افتد.

برای کنترل و مدیریت پرده های برقی در سیستم هوشمند control4 شما می‌توانید سناریوهای متنوعی با زمان بندی مشخص برای باز یا بسته شدن پرده‌ها تعریف کنید. در همه انواع این سناریوها در حالی که آسایش کارکنان با بالاترین اولویت به خوبی تامین می‌شود، بهره وری در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها هم در نظر گرفته می‌شود.

۵. کنترل سیستم صوتی و تصویری هوشمند Control4 در ساختمان اداری

یکی از منحصر به فردترین ویژگی‌های خانه هوشمند Control4 امکان پخش موسیقی و فیلم به صورت هوشمند در سناریوهای اختصاصی و مختلف است. با این قابلیت شما می‌توانید انواع سناریوهای اختصاصی را برای اتاق‌ها یا فضاهای خاص کارکنان و مدیران اداره فراهم کنید. این ویژگیِ بی رقیب، در اداره‌ها و شرکت‌ها نیازهای کارکنان و مدیران را به خوبی برآورده می‌سازد.

در ادامه چند مثال را بخوانید:

کنترل هوشمند ویدئو پروژکتور

به کمک سیستم هوشمند Control4 امکان کنترل ویدئو پروژکتور در سالن کنفرانس اداره به خوبی فراهم شده است. منوی کنترلی در اتاق کنفرانس در اختیار مدیران و کارکنان قرار می‌گیرد تا جلسات را به خوبی و به صورت هوشمند برگزار کنند.

ویدیو زیر را ببینید تا با امکانات اتاق جلسات هوشمند Control4 بهتر آشنا شوید:

 

پخش هوشمند فیلم‌های تبلیغاتی یا اذان

به کمک سیستم پخش ویدئوی هوشمند Control4 امکان پخش فیلم‌های تبلیغاتی مختلف به انتخاب کارکنان و مدیران به صورت کاملاً هوشمند در اتاق‌های انتظار یا سایر تلویزیون‌های موجود در ساختمان به سادگی فراهم می‌شود.

یکی دیگر از سناریوهای جذاب و کم هزینه Control4 امکان پخش موسیقی هوشمند در سالن غذاخوری و هنگام صرف ناهار یا پخش اذان به صورت هوشمند در مکان‌های مورد نظر است.

۶. افزایش امنیت در ادارات هوشمند

در سیستم هوشمند Control4 شما می توانید برای فضای اداری شرکت سناریوهای متنوع امنیتی داشته باشد تا در زمان عدم حضور بتوانید از راه دور امنیت ساختمان اداری را بررسی نمایید.

نظارت هوشمند با دوربین‌های امنیتی

در بخش کنترل امنیت هوشمند، یکپارچه سازی دوربین‌های ساختمان امکان نظارت مدیران بر محیط را از راه دور و به سادگی فراهم کرده است. شما می‌توانید از هر کجای دنیا، تنها با گوشی موبایل خود نظارت کاملی بر تمام دوربین‌های اداره داشته باشید..

کنترل ورود و خروج با قفل‌های هوشمند

به کمک قفل‌های هوشمند، مدیران می‌توانند امکان دسترسی افراد به اتاق‌هایشان را محدود کنند. همچنین وقتی خودشان در اتاق حضور ندارند، در صورت ورود سایرین به اتاق با نوتیفیکیشن روی موبایل از این موضوع باخبر شوند. بعلاوه این قفل‌های هوشمند امکان ذخیره‌سازی دارند و می‌توانند به شما بگویند که کدام فرد، در چه بازه زمانی، چند بار وارد اتاق شده است.

۷. افزایش بهره وری کارکنان و مدیران

امکانات فراوانی که خانه هوشمند Control4 در اختیار مدیران و کارکنان در ادارات و شرکت‌ها می گذارد، باعث شده تا هوشمندسازی ساختمان های اداری یکی از محبوب ترین کاربری هایی باشد که در سیستم خانه هوشمند Control4 یکپارچه می‌شود. این امکانات تجربه کار کردن در ساختمان های اداری هوشمند Control4 را فوق العاده و لذت بخش می‌کند.

ساختمان های اداری هوشمند

 

هوشمند سازی ساختمانهای اداری (استعلام قیمت)

هزینه هوشمند سازی ساختمانهای اداری با سیستم Control4 به عواملی مانند متراژ، تجهیزات به کار رفته و سیستم‌های هوشمندی که اجرا می‌شوند، بستگی دارد.

لطفا برای استعلام هزینه با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید.

شماره تماس پشتیبانی (ساعات اداری): ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۲ و ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۶

شرکت پلان؛ هوشمند سازی ساختمان اداری با Control4 آمریکا

اداره و سازمان هوشمند یکی از پرکاربرد ترین کاربری‎‌های خانه هوشمند بعد از ساختمان‌های مسکونی و خانه های ویلایی، است. شرکت پلان اولین نماینده برند Control4 در ایران آماده ارائه مشاوره رایگان و اجرای هر گونه پروژه هوشمند سازی ساختمان اداری در سراسر ایران می‌باشد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 • مشاوره رایگان
 • بازدید از امکانات و شوروم Control4
 • بازدید رایگان از پروژه شما
 • ارسال پیش فاکتور
 • ۱۸ ماه گارانتی
 • ۶۰ ماه خدمات پس از فروش
 • دارای نماینده فعال در بیش از ۱۰ استان

نیاز به مشاوره تخصصی و تخمین هزینه هوشمند سازی ساختمان اداری دارید؟

با ما تماس بگیرید تا بهترین راه‌حل‌های هوشمندسازی را به شما پیشنهاد دهیم.

شماره تماس پشتیبانی (ساعات اداری): ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۲ و ۰۲۱۲۶۶۵۲۳۴۶

پیمایش به بالا
×

خانه هوشمند Control4

در صورت نیاز به مشاوره، از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

×