گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات Control4

شرکت پلان، اولین نماینده رسمی شرکت Control4 آمریکا در خاورمیانه است. از روز اول قرارداد با دفتر خاورمیانه Control4 در انگلستان، تمام فعالیت‌هایی که شرکت پلان در بخش هوشمندسازی انجام داده، در چارچوب دستورالعمل‌ها و خدمات پس از فروشِ این سازمان بوده است. تمام افرادی که مسئول نصب و اجرا و خدمات پس از فروش شرکت پلان می‌باشند، گواهینامه تأیید شده Control4 را دارند و به همین دلیل تمام پروژه‌های اجرا شده شامل خدمات گارانتی بدون قید و شرط هستند.

نحوه گارانتی محصولات در اکوسیستم خانه هوشمند Control4 آمریکا

اکوسیستم هوشمند Control4 ترکیبی از محصولات زیر است که هرکدام شرایط گارانتی خود را دارند.

دسته اول

محصولات خودِ Control4 آمریکا که در کشورهای مختلف تولید می‎شوند.

دسته دوم

ماژول‌هایی که از شرکت‌های معتبر و مورد تأیید Control4 انتخاب و براساس نیاز پروژه‌ها استفاده می‌شوند.

دسته سوم

محصولات گروه Third Party مانند موتور پرده‌های برقی که مورد تایید Control4 هستند.

گارانتی دسته اول؛ محصولات خودِ Control4 آمریکا

این محصولات شامل گارانتی ۱۸ ماهه دفتر مرکزی Control4 و خدمات ۶۰ ماهه شرکت پلان خواهند بود.

محصولات Control4 حتی بعد از بروزرسانی شامل گارانتی هستند

از آنجایی که تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی در حال تغییر است، لذا محصولات Control4 در حال تغییر هستند و پس از یک دوره ۳ ساله محصولات به روز می‌شوند. اما گارانتی این محصولات برقرار بوده و در صورت تأیید از طرف دفتر مرکزی، محصولات جدید جایگزین محصولات آسیب دیده خواهند شد.

این دسته از محصولات تنها از طریق شبکه نمایندگی Control4 توزیع شده و به فروش می‌رسند و تمام این محصولات Original بوده و هیچ محصول مشابه با درجه High Copy و Fake در این محصولات وجود ندارد.

گارانتی دسته دوم؛ ماژول‌های Third Party مورد تایید Control4 آمریکا

این دسته از محصولات گارانتی‌های مربوط به شرکت خودشان را دارند. برای مثال محصولات Climax  با گارانتی بدون قید و شرط (در صورت ایراد غیر ظاهری) و محصولات سایر برندها مانند P5، eDIN  و KNX براساس گارانتی‌های خودشان شامل خدمات پس از فروش خواهند شد.

گارانتی دسته سوم؛ سایر محصولات Third Party مورد تایید Control4 آمریکا

این محصولات شامل موتورهای پرده برقی، دستیار صوتی، قفل‌های دیجیتالی هوشمند، کلیدهای سناریوپذیر از سایر برندها، دوربین‌ها و سیستم‌های امنیتی است که هر کدام گارانتی شرکت‌های خودشان را دارند.

آیا محصولات Third Party باکیفیت هستند؟ گارانتی آن‌ها چه مدت است؟

شرکت پلان در انتخاب این محصولات براساس استانداردهای Control4 و احترام به حقوق مشتریان عمل کرده و بهترین محصولات را در اکوسیستم هوشمند Control4 استفاده می‌کند.

برای مثال انتخاب ما برای موتورهای پرده برقی، محصولات شرکت Somfy فرانسه و Nice ایتالیا است. موتورهای Glydea و Sonesse از برند سامفی و موتورهای Era Track Edge و Era S 524 از برند نایس با گارانتی ۵ ساله، بهترین محصولات در حوزه خانه هوشمند هستند.

خانه هوشمند

همچنین قفل‌های Yale آمریکا با ۲ سال گارانتی بدون قید و شرط (در صورت نداشتن ایراد ظاهری) به گفته متخصصان این حوزه، با کیفیت‌ترین قفل‌های دیجیتالی با امکانات فوق العاده هستند. چرخ دنده های این قفل ها برای کاربری های اداری و پزشکی بهترین انتخاب در دنیا هستند.

دستیار صوتی آمازون یک وسیله بدون دردسر و ساده است که در ایران با گارانتی ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه به فروش می‌رسد و درصد خرابی بسیار پایینی دارد. دستیار صوتی Google هم دیگر گزینه انتخابی شرکت پلان برای فرمان‌های صوتی هوشمند است.

دوربین‌هایی که در پروژه‌های هوشمند Control4 استفاده میشوند حتماً با تأیید مدیر فنی و با بهترین کیفیت هستند. برندهای Hikvision و Dahua از معتبرترین و مناسب‎‌ترین انتخاب‌ها برای یک پروژه اقتصادی هستند. برای پروژه های شاخص تر از محصولات Axis و Bosch استفاده می‌کنیم که گارانتی‌های طولانی‌تری دارند.

دستگاه های پخش فیلم دیجیتال و سیستم های امنیتی نیز گارانتی های معتبر داخلی دارند. برای مثال محصولات پارادوکس و کلاسیک از مورد اطمینان‌ترین محصولات در بخش سیستم های امنیتی در ایران هستند.

خدمات پس از فروش شرکت پلان

سیستم نصب شده توسط تیم فنی شرکت پلان دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش می‌باشد.

شرایط خدمات پس از فروش به شرح زیر است:

۱. در طول مدت گارانتی اگر نحوه عملکرد هر کدام از اجزای سیستم ناقص گردد و ایراد از خود محصول شناسایی شود؛ در طول مدت ۱۸ ماهه گارانتی محصول بدون هزینه تعویض و در مدت  ۶۰ ماهه خدمات پس از فروش محصول با تقبل هزینه از طرف مشتری، تعمیر یا تعویض میگردد.

اگر ایراد از نحوه بهره برداری از محصول شناسایی شود در هر صورت با هزینه مشتری تعمیر و یا تعویض میگردد.

۲. بروزرسانی سیستم در موارد لزوم بصورت رایگان انجام می‌شود.

۳. تعدادی از محصولات در طبقه بندی ویژه قرار می‌گیرند. آن دسته از محصولاتی که کارکرد کلیّت سیستم بدون آنها ممکن نیست و اگر دچار نقص شوند بلافاصله با محصول همرده یا مشابه جایگزین می‌شوند تا در مدت بررسی توسط تیم فنی، سیستم مختل نباشد. پس از بررسی طبق بند ۱ عمل می‌شود.

۴. اضافه یا کم کردن از سناریوهای تعریف شده، در طی ۶۰ ماه به صورت رایگان و تنها با اخذ هزینه ایاب و ذهاب انجام می‌گردد.

۵. در هر مرحله‌ای که سیستم مشتری به مشکل برخورد کند، ابتدا از طریق تلفن و پشتیبانی اینترنتی مشکل بررسی و رفع می‌شود و در صورت نیاز تیم فنی در اولین فرصت به پروژه اعزام می‌شوند.

شرکت پلان؛ بهترین مشاور در زمینه هوشمندسازی پروژه شما

ما فروشنده محصول نیستیم. ما ارائه دهنده خدمات هوشمندسازی ساختمان در قالب یک سیستم یکپارچه هستیم. بنابراین بهترین محصولات را انتخاب می‌کنیم تا کنترل بخش‌های مختلف در پروژه شما به بهترین نحوه صورت گیرد. به همین دلیل گارانتی اصلی، تعهد شرکت پلان به عملکرد بدون عیب و نقص سیستم هوشمند برای مشتری در بیش از ۲۰۰ پروژه از سال ۱۳۸۶ تاکنون است. گواهی حسن انجام کار مشتریان مختلفِ ما نشان‌دهنده این گارانتی بدون قید و شرط است.

ما متعهد هستیم به:

رعایت اصل احترام به مشتری و تکریم ایشان

دریافت نظریات مشتریان و پایش آن به منظور ارتقاء کیفی خدمات

ارتقاء سطح دانش مشتری در ارتباط با کاربردِ بهینه و موثرتر محصول

رسیدگی سریع به شکایات رسیده از مشتریان و انتقال نتایج حاصل از آن به ایشان

ما بدون نقص نیستیم، اما به شما اطمینان می دهیم بر سر نقص ها و کاستی هایمان پافشاری نخواهیم داشت و هر روز برای رضایت و لبخند شما تلاش خواهیم کرد.

آرزوى پلان، آرامش خاطر خانواده و زندگى بهتر براى هموطنان است.

سیستم صوتی خانه هوشمند کنترل 4
پیمایش به بالا
×

خانه هوشمند Control4

در صورت نیاز به مشاوره، از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

×