سوالات متداول

شرکت پلان دانستن را حق مشتری خود می داند. ما می دانیم که مشتری آگاه امروز بزرگترین سرمایه یک شرکت است. ما تمام تلاشمان را برای آگاهی شما از خانه هوشمند Control4 انجام داده ایم.

اینکه شما با سوالاتتان ما را به چالش بکشید، بزرگترین هیجان کاری ما خواهد بود. امیدواریم پاسخ خود را در میان سوالات متداول زیر پیدا کنید. به هر دلیل اگر سوالتان در لیست زیر نبود، حتما و در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت پاسخ شما را آماده کنیم.

خانه هوشمند خانه ایست که در آن همه سیستم های خانگی مثل چراغ ها، درها، ترموستات ها، دستگاه های پخش فیلم و موسیقی، سیستم های امنیتی، دوربین های مداربسته و … به هم مرتبط شده اند و می توانند هماهنگ با هم با امکان کنترل از راه دور و به صورت خودکار کار کنند.

برای کسب اطلاعات جامع، لطفا مقاله زیر را بخوانید:

خانه هوشمند چیست؟ امکانات، مزایا و معایب اسمارت هوم (Smart Home) + ویدیو

مهمترین ویژگی یک خانه هوشمند هماهنگی همه اجزاء آن است؛ یک خانه هوشمند خانه ایست که در آن همه چیز به هم مرتبط است و همه سیستم ها با هماهنگی هم کار می کنند و بر عملکرد هم تاثیر می گذارند. ویژگی دیگر خانه هوشمند خودکارسازی است، در خانه هوشمند بسیاری از سیستم ها این قابلیت را دارند که به گونه ای تنظیم شوند که عملکرد خود به خودی داشته باشند.

ویژگی اصلی دیگر خانه هوشمند امکان کنترل از راه دور است. در خانه هوشمند شما می توانید از هر کجای دنیا که هستید بوسیله تلفن هوشمند یا تبلت بر خانه نظارت کامل داشته باشید و همه چیز را به خوبی کنترل کنید.

اول از همه اینکه زندگی در خانه هوشمند راحت است. برای انجام بیشتر کارهای ساده در خانه هوشمند نیاز به زحمت زیادی نیست. می توانید چراغ ها را همانطور که روی مبل نشسته اید روشن کنید، در ورودی را باز و بسته کنید، پرده ها را بالا و پایین ببرید یا سیستم تهویه و گرمایش و سرمایش را تنظیم کنید. در خانه هوشمند، شما احساس امنیت کامل دارید.

شما می توانید حتی وقتی که خانه نیستید درون خانه را ببینید، اگر بدون اطلاع شما در ورودی باز و بسته شد پیام دریافت کنید یا خانه تان را طوری برنامه ریزی کنید که وقتی کسی خانه نیست جوری به نظر برسد که انگار افراد زیادی در خانه حضور دارند! خانه هوشمند علاوه بر راحتی و امنیت، آسایش هم می آورد.

تصور کنید که در یک روز سرد زمستانی از محل کارتان به خانه می روید…

در خانه هوشمند دیگر نیازی نیست تا صبر کنید تا خانه کمی گرم شود، می توانید قبل از رسیدن به خانه سیستم گرمایش را روشن کنید و از همان اول وارد یک خانه گرم و راحت شوید.

به طور خلاصه خانه هوشمند از تمامی اختلال ها و اشکالاتی که به دلیل زندگی شلوغ امروز امکان وقوع دارد٬ پیشگیری می کند.

زندگی در شرایط امروز بسیارمتفاوت با گذشته است. پس منطقی به نظر می رسد که راه حل های انسان، مدرن و متفاوت باشد.

این ها تنها بخشی از مزیت های خانه هوشمند است، برای اینکه در این مورد بیشتر بدانید به بخش راه حل ها و سناریو های سایت مراجعه کنید.

Smart Home به معنی خانه هوشمند و BMS که مخفف Building Management System است به معنی سیستم مدیریت ساختمان است. در خانه هوشمند تمرکز سیستم بر کنترل فضاهای داخلی و تجهیزات درون خانه است و هدف علاوه بر بهینه سازی انرژی، راحتی ، آسایش و امنیت ساکنان خانه هم هست. BMS معمولا در مشاعات ساختمان کاربرد دارد و امکان مدیریت و نظارت بر موتورخانه و سایر بخش های مشترک ساختمان را به وجود می آورد. از سیستم BMS بیشتر در مراکز تجاری، بیمارستان ها و ساختمان های بسیار بزرگ استفاده می شود.

در سیستم های خانه هوشمند این قابلیت وجود دارد که خود مصرف کننده یا کاربر با واسطه های کاربری نظیر پنل های لمسی، گوشی موبایل، تبلت، ریموت کنترل و پیامک به سیستم فرمان دهد و آنرا کنترل کند.

همچنین به طور معمول هزینه ی اجرای سیستم های BMS بالاتر تمام می شود که مصرف کنندگان و افراد داخل ساختمان دسترسی به سیستم مدیریت ندارند و توسط اپراتور موارد فرمان دهی می شود.

برای کسب اطلاعات جامع، لطفا مقاله زیر را بخوانید:

تفاوت خانه هوشمند و BMS چیست؟

بسیاری از سناریوهای خانه هوشمند که معمولا همه کاربران از آن ها استفاده می کنند باعث کاهش مصرف انرژی می شوند. مثلا در سناریویی که همه چیز را خاموش می کند، شما کاملا مطمئنید که هیچ لامپی روشن نمانده است. و اگر برای کاهش بیشتر مصرف انرژی پافشاری می کنید می توانید از سناریوهای اختصاصی استفاده کنید. مثلا در ساعت هایی از روز که تابش خورشید زیاداست پرده ها بالا برود تا از نور و حرارت طبیعی استفاده کنید و روشنایی و گرمایش خاموش شود.

اگر در خانه هوشمند زندگی کنید راه های زیادی دارید که به کاهش مصرف انرژی کمک کنید.

خانه هوشمند Control4 بیشتر بخش های خانه را تحت کنترل سیستم هوشمند قرار می دهد اما بیشتر از همه ۴ بخش اصلی هستند که تحت کنترل قرار می گیرند. نورپردازی، سیستم های گرمایش و سرمایش، پخش فیلم و موسیقی و امنیت این ۴ بخش هستند.

به جز این ها در ورودی خانه، پرده های برقی و سیستم آبیاری باغچه، استخر و سونا و جکوزی و … هم می تواند تحت کنترل سیستم هوشمند قرار بگیرد.

این روزها مردم روز به روز بیشتر خواهان تکنولوژی های هوشمند و پیشرفته می شوند و استفاده از گجت های هوشمند گسترش زیادی پیدا کرده است. اکنون خریداران بیشتری از مزایای داشتن خانه ای که به تلفن همراه و تبلت شان متصل باشد آگاه هستند و این تعداد هر روز بیشتر می شود.

تجربه شرکت پلان در این سالها این است که نصب سیستم هوشمند Control4 در خانه سرمایه گذاری بسیار خوبی است  که نه تنها ارزش ملک را بالا می برد فروش آن را هم راحت تر می کند.

جواب این سوال را می توان به دو شکل مختلف داد. اگر منظورتان این است که خانه هوشمند Control4 می تواند کارهای پیچیده را به خوبی انجام دهد؟ بله حتما! خانه هوشمند Control4 جوری طراحی شده که از پس بسیاری از برنامه های پیچیده به خوبی بر می آید. اما اگر سوال این است که آیا کار کردن با سیستم خانه هوشمند Control4 کار سخت و پیچیده ایست؟ اصلا و ابدا! Control4 سیستمی است که همه به راحتی می توانند بدون هیچ مشکلی با آن کار کنند. حتی افراد مسن و بچه ها هم خیلی راحت می توانند از این سیستم استفاده کنند.

Control4 برای راحت تر کردن کارها طراحی شده است، نه پیچیده کردن آن ها.

شما می توانید با مبالغ پایین و امکانات کمتر شروع کنید و کم کم با توجه به نیازهایتان امکانات خانه هوشمند را افزایش دهید یا می توانید با بیشترین امکانات موجود شروع کنید. اما اگر از ما بپرسید بهترین کار این است که از همان ابتدا نیازهایتان را بشناسید و میزان بودجه ای که می توانید صرف این کار کنید را مشخص کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. واقعیت این است که خانه هوشمند یک انتخاب است، انتخابی که به نظر کارشناسان شرکت پلان به نسبت هزینه آن بسیار ارزنده خواهد بود. مشاوران شرکت پلان آماده هستند تا به شما پاسخ دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را بخوانید:

براورد هزینه هوشمند سازی خانه

روزی بود که از خودمان می پرسیدیم داشتن تلفن همراه چه ضرورتی دارد. کمی بعد در مورد تلفن های هوشمند هم همین فکر را می کردیم. حالا اما زندگی کردن بدون این ابزارها غیر ممکن به نظر می رسد. این اتفاقی است که در مورد خانه های هوشمند هم در حال رخ دادن است. با پیشرفت سریع تکنولوژی استفاده از ابزارهای هوشمند و در مفهومی وسیع تر خانه های هوشمند روز به روز بیشتر از گذشته همه گیر می شود. همراه شدن با قافله پیشرفت همیشه ضروری است. خانه هوشمند، خانه ی آینده شماست. اگر امروز آنرا انتخاب کنید، در آینده غافلگیر نخواهید شد!

مدت زمانی که صرف نصب خانه هوشمند Control4 می شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. این که شما چه نوع سیستم نصبی را انتخاب می کنید و چه دستگاه هایی را هوشمند می کنید بسیار مهم است. نصب دستگاه های هوشمند به تنهایی زمان بر نیست اما در بسیاری از موارد وقت بیشتری صرف کار کردن با سیستم های سیم کشی خانه و راه اندازی سیستم شبکه آن می شود. در حالت عادی نصب یک سیستم متوسط برای یک واحد آپارتمانی نه چندان بزرگ (بدون در نظر گرفتن زمان مربوط به آماده سازی زیرساخت در سیستمهای با سیم) حدود یک روز زمان می برد.

جواب این است که هر چه زودتر بهتر. اگر در حال ساخت خانه هستید، در موقعیتی هستید که بیشترین قدرت انتخاب را دارید. در مراحل اولیه ساخت، مشاوران ما در شرکت پلان می توانند گزینه های بسیار بیشتر و کم هزینه تری را به شما پیشنهاد کنند. تا پیش از شروع مرحله سیم کشی ساختمان شما در دوره طلایی برای انتخاب خانه هوشمند خود هستید. بعد از آن اگر چه همچنان می توانید سیستم هوشمند داشته باشید اما احتمالا قدرت انتخابتان کاهش می یابد و هزینه های بیشتری را باید بپردازید.

پس اگر در حال ساخت ساختمان هستید، برای انتخاب سیستم هوشمند مناسب خودتان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما اولین سیستم خانه هوشمند وایرلس دنیا هستیم. و تنها سیستم وایرلسی هستیم که استاندارد IEEE امریکا را دارد.
در خانه هوشمند Control4 شما با بیش از یک گزینه روبرو هستید.

بخش های بسیاری از سیستم هوشمند Control4 می تواند به صورت بی سیم اجرا شود. سیستم بی سیم Control4 قدرتمند، کارا و کاملا قابل اطمینان است. اما خانه هوشمند Control4 یک سیستم صرفا بی سیم نیست.

در بسیاری از پروژه ها مشاوران حرفه ای شرکت پلان سیستم های با سیم را به شما پیشنهاد می کنند چرا که تا زمانی که امکان سیم کشی در پروژه وجود دارد، سیستم با سیم ارزان تر تمام می شود و به همان خوبی هم کار می کند.

بهتر است بخوانید: خانه هوشمند بی سیم (Wireless) چیست؟ چه تفاوتی سیستم با سیم دارد؟

بله، حتما می توانید! ما حتی تجربه پیاده سازی خانه هوشمند Control4 در پروژه ای که کاغذ دیواری هم شده بود را داریم! مشاوران شرکت پلان انواع مختلفی از روش های نصب را برای ساختمان های ساخته شده و خانه های قدیمی پیشنهاد می کنند.حتی اگر امکان سیم کشی هم ندارید روی ما حساب کنید… برای این کار با ما تماس بگیرید.

بهتر است بخوانید: هوشمندسازی خانه‌های قدیمی؛ روش‌ها + پیش فاکتور هزینه ها

بله، هم اکنون شرکت پلان، سیستم خانه هوشمند Control4 را در بسیاری از پروژه های اداری و تجاری نصب کرده است. در خانه هوشمند سناریو های بسیار زیادی متناسب با پروژه های غیر مسکونی قابل برنامه ریزی هستند که به کسب و کار شما کمک می کنند.

بهتر است بخوانید: دفتر کار و اتاق کار هوشمند: تجهیزات + راهنمای هوشمند سازی

خانه هوشمند Control4 از ترکیبی از پروتکل های متنوع و استاندارد  برای ارتباط و فرمان دادن به دستگاه ها استفاده می کند. می توان یکی از مزیت های سیستم خانه هوشمند Control4 را بهره گیری از پروتکل هایی با استاندارد جهانی IEEE دانست.

Zigbee، IR، WiFi، Ethernet از جمله مهمترین این پروتکل ها هستند

علاوه بر این خانه هوشمند Control4 می تواند در ترکیب با سایر محصولات هوشمندسازی با پروتکل های دیگری مثل KNX و Z-WaveوRS485  هم کار کند.

بهتر است بخوانید: پروتکل های هوشمند سازی ساختمان؛ معرفی ۱۳ پروتکل سیمی و بی سیم استاندارد

مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک (به انگلیسی  The Institute of Electrical and Electronics Engineers که به IEEE  معروف است / آی-تریپِل-ئی)، یک سازمان بین‌المللی حرفه‌ای و غیرانتفاعی است. خواست این مؤسسه کمک به پیش‌برد فناوری به‌طور گسترده و حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و هم‌چنین زمینه‌های وابسته به‌طور خاص است.

IEEE  یکی از بزرگترین پایگاه­های اطلاعاتی در زمینه مهندسی برق، تکنولوژی اطلاعات، الکترونیک، کامپیوتر، فیزیک، فیزیک کاربردی و علوم وابسته است.

این مؤسسه از موسسات مهم استانداردسازی در دنیاست. این مؤسسه این کار را از طریق انجمن استاندارد آی تریپل ای انجام می‌دهد.
همانطور که در سوالات قبلی اشاره کردیم پروتکل های استفاده شده توسط Control4 دارای استاندارد IEEE می باشند (Zigbee، WiFi، Ethernet) واین ویژگی از مهمترین مزایای رقابتی خانه هوشمند Control4 به عنوان یک خانه هوشمند بی سیم / با سیم نسبت به سایر رقبا می باشد. امروز یکی از کارهای سازمانهایی مانند IEEE استاندارد سازی پروتکل ها به منظور اطمینان مصرف کننده است، چیزی که به نظر می رسد Control4 در آن بسیار موفق عمل کرده است.

ماژول های عملگر Control4 در تابلوبرق در مقایسه با ماژول های عملگر KNX بسیار برتر هستند. این ماژول ها از مزیت هایی که فهرست وار به آن ها اشاره می شود برخوردارند:

 • کنترل جریان تا ۸ آمپر واقعی با بهره گیری از با کیفیت ترین رله ها
 • پاسخ دهی سریع ۱۴ میلی ثانیه به همراه فیدبک واقعی
 • قابلیت کنترل ۸ سطح متفاوت ولتاژ برای کارهای مختلف؛ از جمله پرده و روشنایی به صورت هم زمان در یک ماژول
 • قیمت کمتر به دلیل وجود دستگاه کنترل کننده مرکزی
 • ۱۸ ماه گارانتی و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش برای ماژول های عملگر

خانه هوشمند Control4 نسبت به برندهای KNX دارای مزیت کاهش بسیار محسوس حجم سیم کشی، امکان استفاده از محصولات وایرلس و تنوع راه حل های کنترلی، Standalone بودن سیستم (امکان استفاده همزمان سیستم سنتی و هوشمند باهم)و قدرتمندی در قسمت صوت و تصویر و رابط های کاربری می باشد.

سرعت گسترش تکنولوژی و استفاده از گجت های هوشمند در دنیای امروز نوید تغییرات بسیار گسترده ای را در سبک زندگی آینده می دهد. نقش ابزارهای مرتبطی که به کمک اینترنت همه چیز را به هم متصل کرده و در ارتباط با یکدیگر کار می کنند روز به روز در زندگی بیشتر می شود. در این میان خانه هوشمند جایی است که همه این ابزارها که جداگانه خلق شده اند در نهایت به هم مرتبط می شوند و تبلور خود را در زندگی روزمره نشان می دهند. ما اکنون در خانه هوشمند Control4 نه تنها آینده را به زمان حال می آوریم بلکه رویاهای جدیدی برای آینده ای جدید خلق می کنیم.

بهتر است بخوانید: خانه های هوشمند آینده؛ معرفی ۸ فناوری جدید و هیجان انگیز

بله، شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از مهندسان کارکشته پلان با ما تماس بگیرید و وقت Showroom دریافت کنید. همکاران ما همه چیز را به شما خواهند گفت.

اگر می خواهید خانه هوشمند Control4 را بخرید اولین کار این است که با ما تماس بگیرید. همکاران ما در بخش فروش شرکت پلان شما را به Showroom خانه هوشمند Control4 دعوت می کنند تا به شما کمک کنند که به خوبی با همه جنبه های خانه هوشمند آشنا شوید و نیازهایتان را بشناسید، بعد از آن همکاران ما پلان معماری ساختمان را از شما خواهند خواست و یا در صورت نیاز از خانه شما بازدید می کنند. بعد از آن پیش فاکتورهای اولیه در سطوح مختلف برای شما تهیه می شود.

دیدن یک خانه هوشمند واقعی از نزدیک چیزی است که همه بعد از آشنایی با مفهموم خانه هوشمند آرزو می کنند. ما فکر اینجا را کرده ایم. برای دیدن یک خانه هوشمند واقعی از نزدیک کافیست با ما تماس بگیرید و در خواست وقت Showroom کنید. ما در دفتر شرکت پلان یک خانه هوشمند واقعی را با بیشترین امکاناتی که یک خانه هوشمند دارد آماده کرده ایم تا جوابگوی این خواسته ی مشتریان عزیزمان باشیم.

شرکت پلان بیش از ۱۰ سال است که در زمینه خانه هوشمند فعالیت می کند.  در این مدت ما مشتریان بسیاری داشته ایم که همواره از خدمات ما بهره برده اند. ما خود را متعهد می دانیم که همواره همراه مشتریانمان باشیم و همه ضمانت های لازم را در این زمینه می دهیم.

سند اطمینان ما رضایت مشتریان ماست. ما به شما متعهد هستیم که بعد از فروش تازه شروع می شویم! ما را امتحان کنید…

انتخاب های زیادی پیش روی شماست. اگر می خواهید خانه هوشمندی قابل اطمینان داشته باشید که به خوبی کار کند و برایتان راحتی و آرامش بیاورد، خانه ای که هرگز نا امیدتان نکند. جایی که اگر به مشکل هم بر خوردید تیم پشتیبانی همیشه آماده کمک به شما باشد و این تیم از بهترین مهندسان آشنا با فناوری تشکیل شده باشد؛ خانه هوشمند Control4 انتخاب شماست.

در خانه هوشمند Control4 شما همیشه امکان کنترل دستی خانه را خواهید داشت. اگر در نیمه شب یا هر زمانی که امکان تماس با بخش پشتیبانی شرکت پلان برایتان فراهم نبود سیستم خانه هوشمندتان دچار مشکل شد اصلا جای نگرانی نیست. شما می توانید با امکان کنترلِ دستیِ خانه، نیازتان را مثل یک خانه معمولی برطرف کنید؛

مثلا چراغ را با کلیدهای روی دیوار خاموش کنید و در اولین فرصت با بخش پشتیبانی خانه هوشمند Control4 در شرکت پلان تماس بگیرید تا مشکل را در سریع ترین زمان ممکن برایتان برطرف کنند.

ما بیش از ۱۰ سال است که در ایران فعالیت می کنیم و در همه این سال ها خدمات مناسبی به مشتریانمان ارائه کرده ایم. در همه این سال ها از زمان شروع فعالیت ما به عنوان نماینده Control4 آمریکا در ایران، تحریم ها وجود داشته اند و حتی در بازه ای از زمان تحریم ها به سخت ترین حالت خود طی این سال ها رسید. اما هیچ چیز نتوانسته است خللی در خدمت رسانی ما به مشتریانمان ایجاد کند و ما این مسیر را به همین شیوه ادامه خواهیم داد.

شرکت پلان با تجربه ای ده ساله توانسته است بهترین راه برای خدمت رسانی را شناسایی کند و پاسخگویی به مشتریان را همیشه به عنوان اصلی ترین وظیفه ی خود در نظر دارد. ما همواره پشتیبان شما و در کنارتان هستیم.

شرکت پلان قدیمی ترین و اولین نماینده رسمی خانه هوشمند Control4 آمریکا در خاورمیانه است. ما پیش از هر شرکت دیگری در ایران و در سراسر خاورمیانه به نمایندگی از Control4 آمریکا فعالیت کرده ایم. واقعیت این است که خانه هوشمند Control4 آمریکا تنها در صورتی فعال شده و کار می کند که ما به عنوان نماینده رسمی این شرکت ثبت شده باشیم تا بتوانیم دستگاه هایی که نصب می کنیم را هم در سایت جامع Control4 آمریکا ثبت کنیم، در غیر این صورت هیچ سیستمی کار نخواهد کرد. پس خیالتان راحت؛ در این زمینه جای هیچ تقلبی وجود ندارد!

یکی از ویژگی های خانه هوشمند Control4 این است که همیشه امکان تغییر و ارتقاء در سیستم وجود دارد. اگر بعد از مدتی استفاده از سیستم به این نتیجه رسیدید که می خواهید تغییراتی در آن ایجاد کنید کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره مهندسان شرکت پلان استفاده کنید.

برندهای بسیاری در زمینه هوشمند سازی در ایران و در سراسر دنیا فعالیت می کنند. از برندهای اروپایی گرفته تا برندهای آسیایی و عمدتا چینی. حتی بعضی از شرکت های داخلی دستگاه هایی را تحت عنوان سیستم خانه هوشمند عرضه می کنند.

اما شرکت پلان بعد از تحقیقات بسیار برند Control4 را برای ورود به عرصه هوشمندسازی کشور انتخاب کرد، چرا که Control4 یک برند معتبر آمریکایی است که در صنعت خانه های هوشمند در دنیا پیشرو بوده است و به عنوان اولین برند وایرلس استاندارد در دنیا شروع به کار کرده است. شاید برای اهالی تکنولوژی جالب باشد که ۹ درصد از سهام شرکت Control4 به شرکت قدرتمند Cisco تعلق دارد. Control4 اولین شرکت هوشمندسازی است که وارد بورس سهام نیویورک شد.

بسیاری از ویژگی های خانه های هوشمند که حالا در بسیاری از برندها وجود دارد برای اولین توسط Control4 معرفی شده است. بخشی از مزیت های رقابتی Control4 در برابر سایر برندها را در زیر لیست کرده ایم:

 • قابلیت ارتقا به مرور زمان
 • محیط کاربری بسیار ساده و قابل فهم؛ به طوری که Control4 در تمام نظرسنجی ها در بخش کاربرپسند بودن با درصد بالایی در رتبه اول قرار دارد
 • کنترل همه تجهیزات از خارج از خانه یا امکان کنترل اینترنتی؛ بسیاری از برندها به دلیل بسته بودن IP در ایران از چنین امکانی محروم هستند
 • امکان کنترل خانه هوشمند از طریق دستیار صوتی (آمازون الکسا)
 • کنترل و گزارش گیری از قفل در
 • قابل اجرا در پروژه های ساخته شده
 • نصب بسیار آسان
 • تغییرات بسیار کم در سیم کشی سنتی و تابلو برق
 • سیستم سنتی و هوشمند همزمان
 • تنوع بسیار بالای واسط های کاربری (ریموت، تبلت، تاچ اسکین، موبایل، کلید هوشمند)
 • ایمنی و کیفیت بالا
 • قیمت پایین در مقایسه با امکانات و ارزش افزوده خانه
 • اگر بخواهیم ساده بگوییم؛ اینکه بپرسید Control4 چه مزیتی نسبت به سایر برندها دارد مثل این است که بپرسید Apple چه مزیتی نسبت به سایر برندها دارد! شخصیت مستقل، پیشرو و خلاقیت از ویژگی های بارز Control4 است.

بهتر است بخوانید: بهترین برند هوشمند سازی ساختمان کدام است؟ (مقایسه ۶ برند برتر)

در شرکت پلان؛ همه محصولات Control4 از ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش برخوردارند. اگرچه احتمالا چندان به آن نیاز پیدا نخواهید کرد!

شرکت پلان بیش از ۱۰ سال است که در زمینه هوشمندسازی فعالیت می کند و در این مسیر همیشه رو به جلو حرکت کرده است.شرکت به عنوان اولین دفتر رسمی Control4 امریکا در خاورمیانه بیش از ۱۰ سال است که به کار و فعالیت در زمینه هوشمندسازی مشغول است. ما با مشتریانمان ماجراجویی و تجربه اندوزی نمی کنیم! شرکت پلان تنها دفتر رسمی Control4 است که اجازه ایجاد شبکه فروش و آموزش را دارا می باشد.

اولین و مهمترین دلیل این موفقیت طی این سال ها رضایت خاطر مشتریان ماست. برای ما در شرکت پلان احترام و توجه به نظر و خواست مشتری اولویت اول است. چیزی که باعث افتخار ماست این است که مشتریان پلان در این مدت رضایت خود را از خدماتی که دریافت کرده اند به ما نشان داده اند. 

اگر خانه هنوز در مرحله سیم کشی باشد کارتان ساده است و دیگر نیاز به هیچ تخریبی نیست. این از ویژگی های مهم Control4 است که می تواند به خانه های ساخته شده و قدیمی به راحتی اضافه شود. اما خبر خوب این است که در خانه هایی که کار ساخت به آخر رسیده است هم می توان بدون تخریب از سیستم های با سیم یا بدون سیم استفاده کرد!

ما بدون هیچ آسیب و تخریبی به خانه شما اضافه می شویم.

برای مهندسان شرکت پلان همیشه راهی وجود دارد.

بهتر است بخوانید:  صفر تا صد هوشمند سازى ساختمان در ۶ مرحله

همه دستگاه های خانه هوشمند Control4 برای ایجاد ارتباط با هم از پروتکل های ارتباطی مطابق با استانداردهای جهانی از جمله استانداردهای معتبر IEEE استفاده می کنند. امواجی که این دستگاه ها ارسال می کنند کاملا استاندارد بوده و جای نگرانی در این مورد نیست.

اگر وسایل الکترونیکی خانه تان را از قبل خریده اید و نمی خواهید عوضشان کنید اصلا جای نگرانی نیست. خانه هوشمند Control4 تقزیبا با همه دستگاه های موجود در بازار هماهنگ است و به خوبی می تواند آن ها را کنترل کند.

اما اگر می خواهید همزمان با هوشمند کردن خانه، وسایل الکترونیکی جدیدی هم بخرید، توصیه ما به شما این است که حتما با مهندسان پلان مشورت کنید تا بتوانید انتخاب های بهتری که امکانات بیشتری به شما می دهد؛ داشته باشید.

اگر از ما می پرسید؛ نصب سیستم خانه هوشمند Control4 توسط مهندسان پلان دردسر چندانی ندارد، بلکه مزایای بسیاری هم دارد که در قالب سوالات مختلف به آن اشاره کردیم.

به شما اطمینان می دهیم که نصب و اجرای خانه هوشمند Control4 برای شما تجربه ای بی نظیر٬ بسیار راحت و بی دردسر خواهد بود.
می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید

بله، شما می توانید با ارسال اس ام اس بسیاری از بخش های خانه هوشمند را کنترل کنید. اگر چه اس ام اس گاهی ابزار قابل اطمینانی نیست چرا که شما نمی توانید از این که مخاطبتان (که در اینجا خانه شماست؛) اس ام را دریافت کرده مطمئن باشید اما از آنجایی که Control4 امکان دریافت فیدبک از سیستم را فراهم کرده است این نقص سیستم مخابراتی را به خوبی پوشش می دهد. در مواقع ضروری که به اینترنت دسترسی ندارید این یک ابزار کاربردی است.

بله، در خانه هوشمند Control4 شما می توانید با موبایل، تبلت و گجت های هوشمندتان بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی با خانه ارتباط برقرار کرده بر آن نظارت کنید و به آن فرمان بدهید.

بهتر است بخوانید: کنترل از راه دور خانه؛ روش ها، امکانات و تکنولوژی ها

در خانه هوشمند Control4 دستتان برای انتخاب سیستم مورد نظرتان کاملا باز است. می توانید با هوشمند کردن بخش کوچکی از خانه و بعضی از کاربری های مورد نظرتان شروع کنید. بعدا می توانید هر چقدر که بخواهید سیستم را توسعه دهید و بخش های بیشتری از خانه را تحت کنترل سیستم هوشمند در آورید و به مرور زمان سیستم تان را ارتقا دهید.

خانه هوشمند Control4 از پروتکل های کاملا استاندارد و امن برای برقراری ارتباط استفاده می کند. این سیستم به خوبی قادر است از همه اطلاعات رد و بدل شده محافظت کند و امنیت لازم را برای کاربر فراهم کند.

بهتر است بخوانید: بهترین سیستم امنیتی منزل؛ انواع، تجهیزات، معایب و راهکارها

در آخرین مرحله از نصب سیستم مهندسان شرکت پلان برنامه های مورد نظر شما را با مشورت و نظر خود شما تنظیم می کنند و شما همیشه این اختیار را دارید تا از آن ها بخواهید تغییراتی در برنامه ریزی اولیه ایجاد کنند. اما علاوه بر این،  با قابلیت When>>Then در خانه هوشمند Control4 شما می توانید بسیاری از برنامه های دلخواهتان را خودتان تنظیم کنید. از تغییر در زمانبندی ها گرفته تا عوض کردن موسیقی یک سناریو و خیلی چیزهای دیگر در کنترل خود شما قرار می گیرد. به جز این برنامه های Composer Home Edition و Composer Media Edition در سطحی کمی پیشرفته تر برای کاربران خانه هوشمند Control4 وجود دارد تا بتوانند خودشان بخشی از تنظیمات دلخواهشان را انجام دهند.

بهتر است بخوانید: سناریو خانه هوشمند؛ بیش از ۱۰ مدل سناریونویسی برای ویلا و…

پیمایش به بالا
×

خانه هوشمند Control4

در صورت نیاز به مشاوره، از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

×