شرکت خانه هوشمند پلان

اولین نمایندگی رسمی خانه هوشمند Control4 آمریکا در خاورمیانه
شرکت خانه های هوشمند پلان «دفتر رسمی Control4 آمریکا در ایران» با ۱۵ سال سابقه در هوشمند سازی بیش از ۶۰ هزار متر پروژه مسکونی، هتل، ادارات، مراکز تجاری، درمانی و… باتجربه‌ترین شرکت هوشمندسازی در کشور است.

خدمات هوشمند سازی ساختمان

خانه هوشمند Control4

اگر می خواهید از عملکرد صحیح خانه هوشمند در بلند مدت اطمینان داشته باشید Control4 انتخاب شما خواهد بود. برخی از مزایای این برند معتبر آمریکایی:

کاربری های هوشمند سازی

اجرای خانه هوشمند

مراحل پیاده سازی خانه هوشمند توسط شرکت پلان از مرحله مشاوره تا تحویل به کارفرما
۱

مشاوره و بازدید از یک خانه کاملا هوشمند

ابتدا طی یک جلسه رایگان از شوروم (Showroom) شرکت پلان و امکانات خانه هوشمند Control4 بازدید می‌کنید. سپس کارشناسان ما از پروژه شما دیدن کرده و اقدام به طراحی، ارسال پروپوزال، پیش فاکتور و نهایی کردن قرارداد می‌نمایند.

۲

آماده کردن بستر نصب محصولات و سیم کشی

در این مرحله بر اساس محصولات انتخاب شده توسط کارفرما و پیش بینی یکسری امکانات خانه هوشمند در آینده، لوله گذاری و سیم کشی پروژه با نظارت کارشناس فنی شرکت پلان انجام می‌شود.

۳

نصب و راه ‎اندازی فیزیکی محصولات هوشمند

این بخش شامل آماده‌سازی تابلو برق، جانمایی و سیم کشی ماژول‌ها، نصب ماژول‌های پشت کلید با عملکرد سنتی برای کنترل روشنایی‌ها، نصب کلیدهای سناریوپذیر، نصب موتور پرده برقی، صفحه لمسی و سایر محصولات خواهد بود.

۴

ایجاد ارتباط بین محصولات از طریق پروتکل‌های هوشمند

در این مرحله دستگاه کنترل کننده مرکزی و ریموت هوشمند راه‌اندازی شده و ارتباط‌های پروتکلی بین آنها برقرار می‌شود. در اینجا مغز سیستم هوشمندControl4 به تمام تجهیزات دسترسی پیدا کرده و همه آنها را تحت کنترل می‌گیرد.

۵

برنامه‌نویسی و سناریوسازی بر اساس نیاز کارفرما

در این مرحله سناریوهای کل سیستم هوشمند بر اساس نیاز مشتری برنامه‌ریزی می‌شود تا کارفرما بتواند از تمام پتانسیل‌ها و امکانات سیستم هوشمند ساختمان، براساس نیاز و سلیقه خود استفاده نماید.

۶

پشتیبانی، گارانتی و خدمات پس از فروش

کارشناسان خانه هوشمندControl4 در شرکت پلان حتی بعد از اجرا و نصب نیز به تمام سوالات شما پاسخ داده و راهنمایی‌تان می‌کنند. ما با ۱۸ ماه گارانتی و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش سعی داریم بهترین پشتیبانی و اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان آوریم.

شرکت هوشمند سازی پلان و «برند Control4» را چرا انتخاب کنید؟

شرکت هوشمند سازی ساختمان «پلان» جزو اولین شرکت‌های مشاوره، طراحی و اجرای هوشمندسازی ساختمان در ایران می‌باشد که تا امروز بیش از ۱۰۰ پروژه موفق را اجرا و تحویل داده‌ است. مهمترین دلیل تداوم فعالیت ما از سال ۱۳۸۶ تاکنون، رضایت خاطر مشتریان‌مان حتی سال‌ها بعد از دریافت خدمات است.

در طی این سال‌ها ما حتی یک مورد نارضایتیِ رسیدگی نشده، در میان مشتریان‌مان نداشته‌ایم. ما خيال شما را از بابت خدمات راحت خواهیم کرد. تیم فنی پلان، اساتید و مهندسانی آموزش دیده با ثبت بیش از ۸ اختراع جهانی در صنعت هوشمندسازی هستند.

جالب است بدانید که برند Control4 در سال ۲۰۲۳ برای بار چهارم (و به طور پیاپی) بهترین برند هوشمندسازی دنیا از نگاه نشریه معتبرCE Pro  انتخاب شده است. شما با انتخاب این برند، کیفیتی پیشرو در کلاس جهانی را تجربه خواهید کرد.

هوشمند سازی آپارتمان
سیستم صوتی و تصویری خانه هوشمند
خدمات زیر در شرکت هوشمندسازی پلان رایگان است:
پیمایش به بالا
×

خانه هوشمند Control4

در صورت نیاز به مشاوره، از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

×